neděle 11. září 2016

Garance Doré, Anna Bond, Morgan Papers

Potřebovala jsem krabičku na zeď krytou shora. Měla jsem tři představy. Použiji jednu dřevěnou, kde se přední strana vysunuje do strany, pak se mi líbila jedna od Bloomingville, ale byla moc velká a ta cena..., pak vyklápěcí přední strana. Má dřevěná slouží dobře a další jsem na eshopech nenašla. Ale došlo mi, že by se vhodná krabička dala vyrobit. Představ jsem měla hodně. Najednou jsem doma uviděla krabici, která se otevírala nahoře a říkala si, že ji stačí jen polepit. Nabízela se tapeta s geometrickým vzorem, která byla doma. Pak se stalo, že jsem náhodně našla nové papírnictví Morgan Papers a tam se mi líbilo vše a chtěla si něco koupit. Ale co koupit, abych to zároveň mohla dobře využít. :-), přece jen jsou to pro mou peněženku dražší produkty. A v tom mi to došlo. Balící papír, kterým polepím krabici.
Mám ráda jednoduchý styl, geometrii, ale asi pro tu rovnováhu, občas propadnu motivům flory a fauny (např. by Myyna :-)). Takže naše spíše pánská domácnost si bude muset zvyknout na jeden romantický prvek. No, možná jsem mohla koupit decentnější, který se tam také nabízel, ale když mě ty barevné dostaly.
Ještě k Morgan Papers. Zastupují Rifle Paper Co. a ti nabízejí i Garance Doré, takže její ilustrace budou dostupné i u nás a některé věci v eshopu už mají. Škoda, že ten můj oblíbený obrázek je už v USA vyprodaný. No, ale zároveň se mému srdci zalíbila i Anna Bond. :-)

A teď už několik fotek krabičky. Foceno večer. A nevím, jak to dělám, ale mé fotky nikdy nejsou ostré. Jednou jsem fotila čokoládové košíčky a pak si vzal do ruky foťák můj bratr a to se nedalo srovnat. Takže i bez zrcadlovky se dá fotit pěkně, jen já to stále nějak neumím. Že bych to svedla na oči. :-) Štve mě to.

Krabici jsem nejdříve polepila bílým tvrdým papírem, aby byla pevnější a neprosvítaly nápisy. Nahoře jsem některé části odřízla a vzniklo víko, které jsem polepila zbytkem samolepící tapety, kterou jsme měli doma a přidala jsem poutko stužky, aby se dalo víko otevírat. Tento balící papír je matný, dostatečně tuhý na balící papír a velmi dobře se s ním pracovalo.

 
 

Graphite Lace Wrapping Roll:
ještě jsem si vzala tento, ale padly mi do oka i další. :-) Zdroj fotky: zulily


1 komentář:

  1. Ooo jééé, tak to je supr papírnictví! Díky za odkaz, maj tam, teda krásný věci!
    A krabička je úžasná, moc se povedla!

    OdpovědětVymazat

Děkuji za nakouknutí a předem velké díky i za případné komentáře.