čtvrtek 17. července 2014

Šicí stroj

Už nějaký ten měsíc nešiji, protože dál to s tím strojem nešlo a pak jsem i já byla studijně dlouho mimo. Stroj se mi povedlo asi před týdnem odeslat k servisu, kde to konečně mělo smysl.
A tak má rada. Pokud vás něco obtěžuje, prakticky od koupě stroje, tak okamžitě na servis. Takhle jsem se jen vztekala, že mi stroj vynechal steh, kdy se mi to nejméně hodilo apod... Problémy přibývaly. Na stroj si chvíli ještě počkám, ale pak budu zase studijně mimo.:-) Určitě i já bych ráda lepší stroj, nejlépe s horním podáváním, ale i běžně potřebujeme peníze jinam, navíc platím odborný kurz v zahraničí, tak si budu muset ještě nějaký rok počkat a nejlépe každý měsíc i něco odkládat. :-)
Řekla jsem si, že je na čase se seznámit s overlockem, který mám doma 2 roky a ušila jsem na něm jen jedno tričko. Ostuda.

Tak jsem na další tričko střihla a......... je to těžké, kde najít ten čas, když ve volném čase mám vedlejší pracovní činnost a studium? :-) Jsem zvědavá, zda se mi povede to tričko sešít. Vím, že sešití je raz dva, ale nastavení stroje, když ještě nejsem zkušená, zabere čas.PS: Navíc nám odešel počítač, na notebooku se najednou vše chová jinak, nemám žádně programy, kde bych si aspoň slušně okrojila fotku.....:-)

1 komentář:

  1. Jinými slovy, když se to s***, tak se to s *** všechno, že? Klasika. Tak držím palce, ať jde hlavně studium od ruky!

    OdpovědětVymazat

Děkuji za nakouknutí a předem velké díky i za případné komentáře.